Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konçi - O Moj E Bukura Arberi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T03:47:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Moj E Bukura Arberi" kënduar nga Mira Konçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mira Konçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet