Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mira Konci - Sy Femije

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Femije".
3. Video është e këngës "Sy Femije", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mira Konci - Sy Femije  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009

Komente

Asnjë Koment

19/11/2009

2009-11-18T23:00:00+00:00Pas nje dritare nuk hyn me jet
dy sy femije denuar perjet e vetmja loder mbeti per te ky fat
i trisht dimer i ftohte ne pafundsi
Merr nje leter te shkruar zemer e vogel renkon ref: Un vetem dua te jem i lire mbi token time qe legjendat tthon se me takon (houhouhou)

Dikush gaboi smund ta kuptoj nje jet pa ngjyra qe smund ta jetoj si nje krijes e zotit plot me miresi kjo zemer e vogel prap renkon

ref:
Une vetem dua te jem i lire
nje bote plot ngjyra ku urrejtja
kthehet ne dashuri te mbaj ne duar nje diell te ri mbi token time qe legjendat thon se me takoonnn...me takon.... te jem i lire gjithmonnnn....
Une vetem dua te jem i lire nje bot plot ngjyra ku urrejtja kthehet ndashuriiiiii.... ref:une vetem dua te jem i lire mbi token time ku legjendat thon se me takon .......
Duhet forc duhet te gjesh forc por zgjohu eja me merrrrr..........


Ky tekst u dërgua nga Besa
Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet