Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Miranda Hashani - Askërkush S'më Hynë Në Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2012

2012-05-04T14:02:35+00:00Kush te pruni djalo
ty n'mahallen time
mallku qoft sahati zi

Se ma bane djalo
zemren cop e grim'e
rri mendoj vetem per ty

Mos me nguc or djal
se jam e re
dhe kam ra o n'sevda me tyqysh se t'pash o djal
per t'paren her
askerkush o s'me hyn ne sy

Cikat e mahalles
me ty shpesh takojne
e un' vuj' se ty te du

Bashk' me ty shetisin
embel bisedojne
si s'ma the nje fjal' dhe mu


Ky tekst u dërgua nga Miranda
Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet