Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Ishim Të Pafat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ka Shum Kohe Ne Zemer Po E Ndjej Por Skam Kuit Kete Tia Rrefei Tani Më Kjo S'Është Dashuri Kush Gaboi Nuk Ka Me Rendesi Vet Te Thash Po Mbetemi Hiq Pa Gjurm Pse U Ndam Kur Desha Un Aq Shumë Tani Më Është Von Per Ne Te Dy Ti Ne Jug E Un Jam Ne Veri...

Tani Un Lutem Per Ty Per Cdo Nat Pa Gjum Ne Sy Midis Nesh Nuk Pati Fat Ishim Te Pa Fat (2X)

Tash Ie Larg Me Thon E Ke T'veshtir Por As Unë Se Kam Hiq Leht Me Mire Tani Më Kuitimi Po Na Mbajn Vetem Nenat Tona Per Mi Qajt Vetem Tash Po Mbetemi Hiq Pa Gjum Pse U Ndam Kur Desha Un Aq Shumë Tani Më Është Von Per Ne Te Dy Ti Ne Jug E Un Jam Ne Veri...

Tani Un Lutem Per Ty Per Cdo Nat Pa Gjum Ne Sy Midis Nesh Nuk Pati Fat Ishim Te Pa Fat ...! (4X)


Ky tekst u dërgua nga Binuchi! - Tonki!


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Ishim Të Pafat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishim Të Pafat".
3. Video është e këngës "Ishim Të Pafat", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0