Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Kondakçi - Egoist Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Se une e kam, un e kam, yeyee
se une e kam, une e kam, une e kam, e kam
aahaaa

Se une e kam une e kam nje peng
e kam nje plage qe shume te dhemb
e seshte e leht ajo per mu
dhimbjen me perballu

Se une e kam une e kam nje breng
e kam nje fjal qe shume te vret
e thura sot ne mendjen time
e sa her ta them

REF. 2x:
E padrejt e padrejt eshte njerezia
nje disfate nuk i nxin ditet e mia
e padrejte e padrejte esht kjo bote
jo nuk thyhem eshte e kote.

Se une e kam, un e kam, yeyee
se une e kam, une e kam, une e kam, e kam
aahaaa

Se une e di dhe e kam pranu
jam ngrit serish kur jam rrezu
se bota njeh ndonjere kufi
kur ti je gjeni se une e di
shume gjate me prite
nga qielli lart si shpresa zbrite
se bota le te ver kufi
kete une e di

REF. 4x:
E padrejt e padrejt eshte njerezia
nje disfate nuk i nxin ditet e mia
e padrejte e padrejte esht kjo bote
jo nuk thyhem eshte e kote.


Ky tekst u dërgua nga onur

Miranda Kondakçi - Egoist
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Egoist".
3. Video është e këngës "Egoist", por nuk këndohet nga Miranda Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1