Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Miriam Cani - Ti S'e Di Përse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  112

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

15/03/2013

2013-03-15T12:24:39

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12
Kam prekur pafundsitë me ty
Kam ndezur mijëra netë me fantazitë me ty
Me ty, vetëm me ty unë pres me mall
Me ty, vetëm me ty unë mbahem gjallë, ohh...

Dhe fjeta ditë e natë mbi një fjalë, mbi një krenari
Dhe digjem ditë e natë mbi një zarr që më kthen tek ti

REF:
Ti s'e di përse s'ka një tjetër zemër
s'ka më qiell pa re, ti s'e di përse
Ti s'e di përse s'ka një tjetër emër
sot njësoj si dje... ti s'e di përse
Ti s'e di përse

Jetova mrekullitë me ty
Pushtova lartësitë me marrëzi me ty
Me ty, vetëm me ty unë në vetmi
Me ty, vetëm me ty e vetme rri

Dhe fjeta ditë e natë mbi një fjalë, mbi një krenari
Dhe digjem ditë e natë mbi një zarr që më kthen tek ti

REF:
Ti s'e di përse s'ka një tjetër zemër
s'ka më qiell pa re, ti s'e di përse
Ti s'e di përse s'ka një tjetër emër
sot njësoj si dje... ti s'e di përse
Ti s'e di përse

Ti s'e di përse
Se heshtja ndal frymën
kur më flet me një vështrim
Ti je i vetmi trishtim

REF:
Ti s'e di përse s'ka një tjetër zemër
s'ka më qiell pa re, por ti s'e di përse
Ti s'e di përse s'ka një tjetër zemër
sot njësoj si dje, ti s'e di përse
Ti s'e di përse


Ky tekst u dërgua nga  DSAlbanSKartolina (1)

2018-10-15 13:54:11
Ti s'e di përse
S’ka një tjetër zemër
S'ka më qiell pa re,
Ti s'e di përse...

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet