Mirjeta Çelaj
Mirjeta Çelaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Ditëlindja:
  • 15 Mars
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Mirjeta Çelaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 23 Mars 2022, Mirjeta Çelaj publikon videoklipin "Më Bane Për Veti". Teksti i këngës u shkrua nga Shaban Demaj. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0