Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli Kurorëzon Lidhjen Me Granitin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[02-05-2013]
Kengetarja e mirenjohur, Mirsa Kerceli, tani i ka dhene fund beqarise se saj dhe ka disa dite qe ajo lidhi kuroren me Granitin, djaloshin me te cilin eshte ne lidhje tani e disa vjet. Mirsa ndjehet e lumtur qe ne krahe ka djaloshin e endrrave te saj.

“Tashme ‘thura’ kuroren me djaloshin e zemres sime, ky fakt me gezon mjaft shume dhe uroj qe kjo dashuri e jona te zgjase pergjithmone”, ka thene ajo per “Zerin”. Mirsa tani pas kurorezimit, do te vije me mjaft befasi per adhuruesit e saj te kenges.

Ajo na ben te ditur se eshte ne pergatitje te projekteve te reja muzikore. “Jam duke pergatitur projekte te shumta, te cilat do t’i plasoje sapo te vjen momenti i duhur. Deri atehere le te mbesin befasi”, tha
 (Zeri)Komente 0