Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa - Indiferent

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Indiferent".
3. Video është e këngës "Indiferent", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa - Indiferent  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '06"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Këngë e albumit:

"Nuk E Di"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Me mundon arsyen t'ma thuash
Ne te dy tani mbetem si dy te huaj
Me shqetson e shpirtin pesh ma qon
Ti kur hesht, pse nuk flet
Asgje midis nesh ,nuk mbet

Ref : 2x
Pse me rri indiferent
Pse nuk flet per ket segment
Flet per gjerat qe si dua
E aspak nuk flet me mua

Ti po hesht e kurr nuk flet per lidhjen tone
E une mendoj se neser do ta kem shum vone
Me shqetson e shpirtin pesh ma qon
Ti kur hesht, pse nuk flet
Asgje midis nesh ,nuk mbet

Ref : 5x
Pse me rri indiferent
Pse nuk flet per ket segment
Flet per gjerat qe si dua
E aspak nuk flet me mua


Ky tekst u dërgua nga Baby Girl
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet