Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Kalon Kjo Fazë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ishe në zë dikur e kishe ke te doje, cdo femer ti e lendoje, e tash te shoh qe vuan eh shjon n'vetmi, zbraz gota ne tavolin.
Dije kjo pun ska sher, ooo aq sa jep edhe merr.

R.x1
Kalon kjo faze (kalon kjo faze) hajt po m'vjen mir nuk osht kjo vit u nje vit i veshtir.
Kalon kjo faze (kalon kjo faze) qendro si burr o kur më mos thuaj vuj.

Ishe në zë dikur fleje me ke te doje, cdo femer ti e shkatroje.
Tani te shoh ne hall vuan si asnjeher, sheh vetem zi e terr.
Dije kjo pun ska sher, ooo aq sa jep edhe merr.

R.x2
Kalon kjo faze (kalon kjo faze) hajt po mvjen mir nuk osht kjo vit u nje vit i veshtir.
Kalon kjo faze (kalon kjo faze) qendro si burr o kur më mos thuaj vuj.


Ky tekst u dërgua nga Vjosa

Mirsa - Kalon Kjo Fazë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalon Kjo Fazë".
3. Video është e këngës "Kalon Kjo Fazë", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0