Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Pa Tender Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Pa asnje ze ne shtepi te erdha drejt theva qdo got e ti vendosa mbrenda shpejt rrymen e ndala dhe lidhjet ti preva e me nuk te ktheva bera krim kur qdo gje tjeter flente ky esht kindapim per tmiren tende

ref
pa tender e pa kntrat te bera pron ket nat me valigje bera krim te kam ne shtratin tim pa tender e pa kontrat te bera pron ket nat e ste leshoj me jam hajnesha jote numer njee

Pa zgjatur shum tani je i imi krejt do te mesohesh me hajneshen shum shpejt ne fillim pak do te vuash po ti me ne fund do t'me duash bera krim kur qdo gje tjeter flente ky esht kindapi per tmiren tende

ref
Pa tender e pa kntrat te bera pron ket nat me valigje bera krim te kam ne shtratin tim pa tender e pa kontrat te bera pron ket nat e ste leshoj me jam hajnesha jote numer njee


Ky tekst u dërgua nga Arjeta


Publikimi: 01/12/2008Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0


Mirsa - Pa Tender
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Tender".
3. Video është e këngës "Pa Tender", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.