Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Moj E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Moj e mira o te pojata
Hije tpaskan o flokt e gjata
Hije tpaskan o flokt e gjata
Shkurtoj pak o tu preft nafaka)

2X
Ti po vjen, mas meje bon
Me tdhon rast, sdi a meriton
Qka po bon, e qka po bon
Me mu jo loja jo se nuk shkon

Dal ngadal, zemra shkon tu ndal
Dal ngadal, se ty zemren ta kam fal

(Moj e mira o te pojata
Hije tpaskan o flokt e gjata
Hije tpaskan o flokt e gjata
Shkurtoj pak o tu preft nafaka)

2X
Ti po vjen, mas meje bon
Me tdhon rast, sdi a meriton
Qka po bon, e qka po bon
Me mu jo loja jo se nuk shkon

Dal ngadal, zemra shkon tu ndal
Dal ngadal, se ty zemren ta kam fal

(Moj e mira o te pojata
Hije tpaskan o flokt e gjata
Hije tpaskan o flokt e gjata
Shkurtoj pak o tu preft nafaka)

Dal ngadal, zemra shkon tu ndal
Dal ngadal, se ty zemren ta kam fal


Mirsa - Moj E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0