Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mixey, Tani & Nosadzone - Mami Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Mami" është një këngë e re nga Mixey, Tani & Nosadzone.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Tani (ReArt)
Publikimi: 07/01/2022
Muzika: Tani (ReArt)
Produksioni: Mixey
Teksti: Tani & Nosadzone
Rec Mix: Tani
Master: Dongima
Video Produksioni: Grandmedia/DongimaMixey, Tani & Nosadzone - Mami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mami".
3. Video është e këngës "Mami", por nuk këndohet nga Mixey, Tani & Nosadzone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Mixey:


Komente 0