A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Modal - Suksesi  (Feat. Nesty)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/08/2019

2019-08-11T18:58:45

Featuring

Nesty"Suksesi" is a new song recently added in songs archive sung by Modal.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Modal attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Kobra aka Helmusi. We wish that's the lyrics you are looking for:

Une rrugen e kom qel drejt te suksesi une gjepat plot ti mushi drejt kti biznesi edhe pse spe boj per pare parja pom lyp jom hyp nket shkall e kurr sko me zhdryp : X2

Po ta thom ni sen sije prej qitashit se smun ma nxen venin nti paq brinat e dashit 2006 ni fillim per mrekulli , 2007 u kall kjo shqiptari 2008 kadal dal edhe mystepi bash me bablokin ju msum qysh bohet repi e une pot thom se fjalt e hallkit gjith mesin posht e fjalt e mia ngulen kryt si gozht plot suksese e tarritura nije kit kong tzez gjdo dit kobra tu bo hita e kom dit kom me dhez e kom dit ko me mrri e kom dit talentin tem real fucking em - si fjala osht sen e heshtja osht ar ma mir me kan fuck e mos mo ba klloshar gjdo hapsin ku rrina ku ka kuq e zi reprezent gjakova kobra ktu osht 1...

Ref... : Une rrugen e kom qel drejt te suksesi une gjepat plot ti mushi drejt kti biznesi edhe pse spe boj per pare parja pom lyp jom hyp nket shkall e kurr sko me zhdryp : X : 2

Di mu pershtat gjdo lloj tripi e veni une kall skenen e ju rrini e fleni e kom stilin e chart e vet jom i smut numer 1 jom nket loj e ti ndaq qoj hunt tuj kqyr punt e mia tjujat ju kan bo llug sja kom zakon dost me hanger me dy lug kush pe dridh venin dihet kobra se e kom zzemren e madhe bash sa kodra prishtin , PEJ , gjakov e prizeren dihet kush osht nish e kush pe kall ket ven se kush osht mbi te ton burri zemer gjon qati qe sja nin e si aj sdin mu nal gjithka revulucion vete kon dush qe te kallxon knje osht kush sundon ai osht kobra qet helmon kush osht nishi kush osht dyshi merre gratis ket kong se spom vyn bakshishi

Ref... : Une rrugen e kom qel drejt te suksesi une gjepat plot ti mushi drejt kti biznesi edhe pse spe boj per pare parja pom lyp jom hyp nket shkall e kurr sko me zhdryp : ... X : 2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019