Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Salihu - U Lost Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U lost baby keshtu po fillon duhet te kuptosh
krejt qka po mendojm me dhemb koka kur po
ju degjoj aq me shum kuptoj kur po ju shikoj
muzik realitet deri n'maksimum kur boni
tallava ju pelqen me shum suksesat e tua
ndoshta ndoshta jan edhe maksimal por me von kome gjet deshtim fatal.

Ref:2x.Ne kete nat un po kendoj s'jam e fort
askend ta imitoj nuk ju qmoj po t'ju tregoj se
per ju ka perfundu kjo loje.

Ju gabimisht veten e keni vlersu per ju vera osht miniqat mi shkurtu baben bizismen nan
frajeric dridhu qika jem qite pak qat...paret qi enpi ki ja nis me kendu per kurrgjo mos te nin se kompjuteri ekziston ai tash kendon spotin e xhiron me kang t'veta po timon.
Ref:4x.


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Monika Salihu - U Lost Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Lost Baby".
3. Video është e këngës "U Lost Baby", por nuk këndohet nga Monika Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente 0