Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Salihu - Bota Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bota Ime" kënduar nga Monika Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Florian Tufallari - Bota Ime

2x
Jemi un dhe ti
Kjo quhet dashni
Shpirt ty te du
Je gjithcka per mu

REF.:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon

2x
Ti e imja do te jesh
Ty te kam princesh
Bota jemi ne te dy
Egzistoj vetem per ty

REF. 2x:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon

Adelina Emini - Bota Ime

Mbremja shkoj hajt me merr
behu mashkull nje her
sonte kam nevoj per ty
sa larg e sa afer ne te njejtin vend
shikimet perplasen e prap ti nuk vjen

Ref:
zemra ime, je bota ime
nsyt e mi ben drit
vetem nje zemer un e kam
dhe ti i jep shpirt(2x)

sa te gjall jemi
por sonte as un as ti
sgjejm forc tafrohemi
sa larg e sa afer ne te njejtin vend
shikimet perplasen e prap ti nuk vjen

Pran teje dua
te shtrihem çdo nat
ta ndaj me ty
nje jet e nje fat
kujtimet qe i shkrujm ti je-tojm pergjithmoonn

Ref:
zemra ime, je bota ime
nsyt e mi ben drit
vetem nje zemer un e kam
dhe ti i jep shpirt(2x)

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Bota Ime

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime nu ka kuptim

kjo pranver paska dal me ti thon ma tmir fjal

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime jo ska kuptim

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime nu ka kuptim

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 28/03/2016Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente mbi këtë këngëMonika Salihu - Bota Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Ime".
3. Video është e këngës "Bota Ime", por nuk këndohet nga Monika Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.