Më mbaj mend (për 1 muaj)


Monny - Tripi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tripi".
3. Video është e këngës "Tripi", por nuk këndohet nga Monny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Monny - Tripi  (Feat. Mr.Safet)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mr.Safet

09/01/2013

2013-01-09T14:18:03+00:00Intro:

Qyre far tripi ha ha eyyy
qisi tripa hiiiu
u knaqen femnat tu tripovat haha
Tripi hey u knaqum far
tripi qfar budallice
u knaqum moj budallic
me treja qy qy qy qy
hahahahahahahahahhaha
mos i lini tripat palidhje
ka ka o shiptar palidhje
mos hini n`tripa

Monny:
qy qy qy qy qy fetia
qy qy qy qy qy kshy alltia
trip trip trip t`muj
trip trip trip t`gjuj
trip trip trip kejt ti boj
trip trip trip kejt t`shkatrroj
tripi tripi tripin e mun
tripi tripi tripin e gjun
tripi tripi tripin se krun
tripi kur t`nxen kejt shujn

Ref x2 MonnY :

Tripi,tripin e mun
Tripi,tripin e gjun
Tripi,tripin se krun
Tripi kur nxen kejt shujn

Mr.Safet:

Tripi jem osht
qisi soj
nuk ka shum lloj
po t`paralajmroj
une vdekje shkaktoj
tripin mos ma nguc
mos ha..................
perpara ftyre t`vizatona
ni kapuq prap
e teshat e gjona
a po do lek
lek t`jap me miliona
veq mos ma prish tripin
se t`***** nona
qka pata qef e bana
edhe e boj
tripin nuk ta prishi
se per qef po jetoj
shkoj ku tshkoj
une tripin e boj
e lypi biznisin
se me to jetoj
nese don biznis
qka dush t`ofroj
nese don bela shoq
hiq nuk pritoj
e fol per her
e fol shum her
se n`trip jom pshtjell
n`rrug e n`kerr

Ref x2 MonnY :

Tripi,tripin e mun
Tripi,tripin e gjun
Tripi,tripin se krun
Tripi kur kcen kejt shujn

MonnY:

Trip n`veti trip n`veti
qy qy qy MonnY edhe Mr.Safeti
nuk te nxen as shteti
se na bajm tripa n`veti
qy qy qy qy pej gjynahit
e paska nxan deti
vet me veti d`boj me fol
per mu ti si ki 2 dit shkoll
MonnY gjith po fol kapak
A pe don **** po ma lodh
mo qisi sen
flladite tripin tem hut
mos um shit men
se te la ne ven
ani ani ti ngre shah
un ta boj mat mat
vi t`shti mu vesh shpejt
ta boj strrat strrat
je ba mut ke met qatu truq
une ta futi shoq
fuq fuq
ti kurdush me mu e ki qishtu
muq po bon tripa
ti per veti
mu qu n`kam kejt mileti
me dasht sun um nxen as shteti
ha ku met qka bani
ku shkoj sherr i madh
kejt venin e tranoj po po
qashtu osht kejt
qysh je tu than po po
punen e sotit kurr
per neser nuk e lajm po po
po vonohet po neser
qa po bahet po po
saher qojm vendin ton
se harrojm

Ref x2 MonnY :

Tripi,tripin e mun
Tripi,tripin e gjun
Tripi,tripin se krun
Tripi kur kcen kejt shujn

Outro:

U kry qyky tripi edhe ska trip
hiq se e kena lan tripin hahaaaaa
hahahahahaaaaahahahaaaaaha
uaaa haha tripiiiiii ti i h


Ky tekst u dërgua nga gent canaj
Më Shumë Këngë Nga Monny:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet