A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Monny - Ma Shum Pare  (Feat. Noizy & D.U.D.A)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2014

2014-03-26T17:00:15

Featuring

D.U.D.A.

Featuring

Noizy


Noizy:
Ma Shum Pare,Ma Shum Femna,Ma Shum Pare
N'Spot Light Jam Une,Po Duket Ashiqare
Konkurenca Jeem 0.Pare
Nese Nuk E Ke Kuptu,atehere qenke rrote k***
Keni Goj Hala Me Fol Heee
M'Duket Keni Haru Kush Ban Revolucion Heee
Super Mario Su Super Zinjo Plot Kallablak
Trimi Mire Me Plot Shoke
Ske Ni Per Mu Do Te Thote Qe Nuk Ke Hec ME Kohen
Solla Fryme Tre Krejt Shqipnin E Kosoven
Bona Qaq Shum Zhurme Sa E Ngjoi Fundi I Botes
Krejt Shkojn Per Gjah dhe n'dark i kthehena sofres
Double GG ARMY Yeah bieri alarmit shqipe nuk ma nin
Nese te ka n'gel hatri Mos T'Vjen Inati
Kshu Na Ra Fati Mu Mthoj Ie Mbret
E t'i Te Thojn Lugati
Monnny:
Na Na Na S'ki nevoj me u nervozu shka ki be a....
Mos Don Probleme Me MU???
S'jeni Tu Dit Sen,Ju E As Tii,Ujqit Jan Nalt
gjithmone presin Gjueti
Qe Qe U Lshun Qqe qee Ata Qi ShKUN qqee Me Ata
Sun Lun Qe Qe Qe Per Ata Ska Fund
Qe Qe Ku I ki Qe Qe Qe Qe Qe Double G
oN tOP Of The Rest Shqipni
Sa Her QE Pom Kruhet Dora Majt Po Ma Shum Pare
Jeni Tum Shti Pasha RRopt Mju Qit Krejtve Fare
Marre Spum Vjen Do mu Mjoften Krejt Ki Vend
Me Mu Hala KuRgja,Hanez E Sheh Sherrin Tem
Bambam Bum Bam Qashtu ATa e kan Pampam Pum Pam
Kur N'jet Nuk Ta Lan,Kur Nin Nuk Shef
kaniher kjo esht perfekt punen ta kry kur dush shoq weq a je fort ka lekt
D.U.D.A :
Kena Pare Kena Shok Edhe Femna,Kena Trima,Bisha
Plot Vena Kena Koka,Ska Nevoj Per Emra
Gjithmon Nga Veti Gjithmon Te Zemra
Shoq Mirdita Bonu Gati Per N'Pun
Ma Shum Femna Pare Ma Pak Dhun Seni Perpunum
Deri Ne Maximum Sa Po Mar Mor Man
Po Du weq Ma Shum
Kena Pare KeNA SHOK e Biznise Kemi Lokale Clube
Striptize Kemi Shok,Vllezen e jarana babo sapo mar
Qaq Shum Po Ma Kona Se Jemi Rrethi i madh Dej te Maja Shoq Ruju Kneja kUR tE Kris Belaja
Ma Shum Pare, Ma Shum Pare
Ma Shum Pun Dhe Weq Ma Shum Pare


Lyrics submited by MeritondjKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019