Motrat Balaj
Motrat Balaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Motrat Balaj është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 7 Shkurt 2022, Motrat Balaj publikojnë videoklipin "Ani Ani". Teksti i këngës u shkrua nga Ismet Balaj, ndërsa orkestrimi u punua nga Vedat Lushtaku. Më datë 21 Korrik 2023, Motrat Balaj publikojnë videoklipin "Dasëm T'madhe". Kënga u orkestrua nga Vedat Lushtaku. Videoklipi u prodhua nga kompania ProMedia....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0