Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Kryeziu - Malli (Feat. Syrja Etemi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kam zë për të kënduar
Nuk kam lot për të lotuar
Prej se ylli m’është tretur
Fatin im vjen duke vdekur
Duro,zemër,veç duro
Vetëm ti kurr’ mos m’tradhto!
Ndoshta do të kthjellet moti
Fatin tim d’ma bekoj Zoti
Un’ besnike do t’qëndroj
Ndoshta Zoti s’do t’ m’harroj.

Më djeg loti,më djeg malli
Më vret brenga,më vret halli
Jeta krejt më ësht’ mërzit-e
Edhe syt’ nuk më bëjn’ drit-e
Duro,zemër,veç duro
Vetëm ti kurr’ mos m’tradhto!
Ndoshta do të kthjellet moti
Fatin tim d’ma bekoj Zoti
Un’ besnike do t’qëndroj
Ndoshta Zoti s’do t’ m’harroj.Nuk kemi video për këtë këngë.


Motrat Kryeziu
Featuring: Syrja Etemi
Publikimi: 02/12/2014


Motrat Kryeziu - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Motrat Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Kryeziu:


Komente 0