Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Motrat Mustafa - Mos Na Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Na Harro".
3. Video është e këngës "Mos Na Harro", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Motrat Mustafa - Mos Na Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Leter Nga Presheva"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00cka po don o vlla nga kosova
me dasht zemren ta fal motra
me dasht lotin ta fal nona
kur te nisesh nesermbrema(2x)

Ref:ooooo more vlla na u ndave
ti nje krah ma thave
ooooo more vlla ti shko
por mos na harro(2x)

ku po shkon o vlla vllau i motres
ce ja fike deren votres
a te duket ne gurbet
nje minut sa niqin vjet(2x)

Ref:ooooo more vlla na u ndave
ti nje krah ma thave
ooooo more vlla ti shko
por mos na harro(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë