Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Bilbil Ne Rrem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  13

Bilbil n'rrem bilbil n'rrem
oj artistja vllaut tem oooo
ojj lulije lulijeeee

Bilbil n'molle bilbil n'moll
oj luli belin e holl
ojj lulije lulije

Bilbil n'dardh bilbil n'dardh
spate care per pa ardhe
ojj lulije lulijeeeee

Bilbil n'ftu bilbil n'ftu
oj luli sa shum te du
ojj lulije lulijeeee


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa - Bilbil Ne Rrem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbil Ne Rrem".
3. Video është e këngës "Bilbil Ne Rrem", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0