Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - O Moj Molle E Gjate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

o moj moll e gjate
o moj molle gjate

hajde t'rrim nje nate
moj molla e vogel o (2X)

te rrim nje nate te dy
te rrim nje nate te dy

te hekim pak merzin
moj molla e vogel o(2x)

gjthe veres ne bjshke djal
gjithe dimrin n'gurbet (2x)

shkove u harrove
ni leter s'ma cove
ma cojshe ni karte
ta rujsha n'corape
corapet me rrathe
o vec ti me mi mathe
vec ti me mi math medet o

vec ti me mi math djal
dot ban dada tjera (2X)

okolla me tele
midisin pamuke
ec ures me tele
topi me sheqere
kerkova gjithe diten
at shami sariten
kerkova gjithe naten
at jelek boj gjaken
ooo at jelek boj gjaken
at jelek boj gjaken medet o

Albumi:jeta ne qeli


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa - O Moj Molle E Gjate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Molle E Gjate".
3. Video është e këngës "O Moj Molle E Gjate", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0