Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Ani moj lulije kur e vure kanen
a harrove baben a harrove nanen
a harrove baben a harrove nanen

ani a din besen o naj ke dhan
ani durt e bardha nuk i baj me kan e
ani durt e bardha nuk i baj me kan e .

edhe oj lulije o
bylyzuk plot dora
bylyzuk plot dora

edhe baba i lules o
oj bijen ta mora
oj bijen ta mora .

oj bijen ta mora o
lirit ja dhashe
ilirit ja dhash e
o ilir aga o hajrin ja pafshe
o hajrin ja pafshe .

edhe oj lulije o
bylyzykplot dora
bylyzyk plot dora

edhe nana lules o
oj bijen ta mora
oj bijen ta moraaa.

oj bijen ta mora o
ilirit ja dhashe
o ilirit ja dhashe o ilir aga
o hajrin ja pafsh e
o hajrin ja pafsh e


Ky tekst u dërgua nga Astriti   BeniMotrat Mustafa
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Motrat Mustafa - Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen".
3. Video është e këngës "Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 1