Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Mori Lulja E Frasherit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mori luja e Frasherit te bardhe x2

A t'tha nana udha e mbare x2

Udha e mbar nana m'ka thane x2

Lot per faqe ja kam lane x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberMotrat Mustafa
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Motrat Mustafa - Mori Lulja E Frasherit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Lulja E Frasherit".
3. Video është e këngës "Mori Lulja E Frasherit", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0