Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ku Po I Çojnë Këta Djem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kah po i cojn o keta djem
cojn ne ascer o nat jemen
kuku nane vatani jem
kja moj nano kjaj

kuku nane vatani jem
kja moj nano kjaj

II
shum tuj vujt e shum tu hek
dikush shkoj e dikush mbet
shkun te rij e erdhen pleq
kjaj moj nano kjaj

shkun te rij e erdhen pleq
kjaj moj nano kjaj

III
Jeta nane me esht merzit
spo muj nane me ardhe naj dite
diell e hana spo m'bajn drit
o kjaj moj nano kjaj

diell e hana spo m'bajn drit
o kjaj moj nano kjaj

Ky tekst u dërgua nga  BeniPublikimi: 01/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa - Ku Po I Çojnë Këta Djem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po I Çojnë Këta Djem".
3. Video është e këngës "Ku Po I Çojnë Këta Djem", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.