A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mozzik Feat. Arta Memedi

Kom Dasht ➡ I Wanted To

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Magdalena


Kom Dasht

[MOZZIK:]
Me ty kom dasht mu i
E kurgjo tjeter
E per me dasht e du njo tjeter
Veq prej menes hala nuk um ik
Nuk um ik jo hala nuk um ik

[ARTA:]
Me ty kom dasht mu i
E kurgjo tjeter
E per me dasht e du njo tjeter
Veq prej menes hala nuk um ik
Nuk um ik jo hala nuk um ik

[MOZZIK:]
Zemer im taking over
Ti m'ke shti me dasht
Ma shum se Mehmet Kosova
M'fal nese me tjerat ty t'ngatrrova
Se pita shum e qe t'kom harrova
Pram kom dal e kom hargju shum kesh(cash)
Jo iq me dikon e ti se ke marr vesh
Veq ty t'du deri t'bohna pleq
Ti e din me ty du me bo bineq
Zemer zemer zemer
Po m'sheh tu dal un prej kerrit
Jom me ca tu bo xhiro shehrit
Heden e kem tmadhe sa kapuqi i skuterit
Edhe paret jon krejt t'kuqe si flokt e Katy Perry-t
Ajo sillet shum mir e thirri moter nderi
Ajo pare ka n'cant mashum se Shfejceri
Ta boj take it easy si Kadri Veseli
Shihmi nimi ajt faleminderit

Me ty kom dasht mu i
E kurgjo tjeter
E per me dasht e du njo tjeter
Veq prej menes hala nuk um ik
Nuk um ik jo hala nuk um ik

[ARTA:]
Me ty kom dasht mu i
E kurgjo tjeter
E per me dasht e du njo tjeter
Veq prej menes hala nuk um ik
Nuk um ik jo hala nuk um ik

I know you want me baby
I know you want me baby
I know you want me baby

Ajo pe din qa je tu hup ti
Thirrem se m'ka hup numri
Hajde se ma von nuk t'luti
Jom nxe yeah yeah
Ziki m'ke ngul sikur krediti
Po m'qon nalt si teleferiki
Prej qe jom me ty shum ka ndrru tripi tripi
Kokaina ye, kokaina ye
Une jom e bardh kshtu qe ti munesh me m'ngreh
Kokaina ye, kokaina ye
Une jom e bardh kshtu qe ti munesh me m'ngreh
Kokaina ye, kokaina ye
Une jom e bardh kshtu qe ti munesh me m'ngreh
Kokaina ye, kokaina ye
Une jom e bardh kshtu qe ti munesh me m'ngreh

[MOZZIK x4:]
Es tut mir leid
Es tut mir leid
Un jom aj qe sot kom faj

Me ty kom dasht mu i
E kurgjo tjeter
E per me dasht e du njo tjeter
Veq prej menes hala nuk um ik
Nuk um ik jo hala nuk um ik

[ARTA:]
Me ty kom dasht mu i
E kurgjo tjeter
E per me dasht e du njo tjeter
Veq prej menes hala nuk um ik
Nuk um ik jo hala nuk um ik

I know you want me baby
I know you want me baby
I know you want me baby


I Wanted To

I wanted to f**k with you,
Nothing else,
Because I have another one to love,
But I can't get you out of my mind,
No I can't get you out of my mind,

I wanted to f**k with you,
Nothing else,
Because I have another one to love,
But I can't get you out of my mind,
No I can't get you out of my mind,

Babe,I'm taking over,
You made me love you,
More than Mehmet Kosova,
Forgive me if I confused you with the others
Because I drank too much and forgot that I had you
Last night I went out and spent too much cash
I fucked someone and you haven't found out yet,
But I'll love you until we get old
You know I plan to have twins with you
Baby baby baby,
You're seeing me getting out of the car,
I wanna roam around the town,
My head is as big as the scooter helmet,
And the money is as red as Katy Perry's hair,
She is too kind,I call her a nun,
She has more money in her bag than Schleicher
I tell you to take it easy like Kadri Veseli,
See ya later,bye thank you

I wanted to fuck with you,
Nothing else,
Because I have another one to love,
But I can't get you out of my mind,
No I can't get you out of my mind,

I wanted to fuck with you,
Nothing else,
Because I have another one to love,
But I can't get you out of my mind,
No I can't get you out of my mind,

I know you want me baby
I know you want me baby
I know you want me baby

She knows whatcha losin',
Call me because I lost my number,
Come on,cuz I won't beg you later,
I'm hot yeah,yeah,
Ziki,you've got me like a loan,
You've got me high like a cable car,
Ever since I was with you,my life has changed
Cocaine ye,Cocaine ye,
I'm white so you can sniff me,
Cocaine ye,Cocaine ye,
I'm white so you can sniff me,
Cocaine ye,Cocaine ye,
I'm white so you can sniff me,
Cocaine ye,Cocaine ye,
I'm white so you can sniff me,

I'm sorry,
I'm sorry,
I'm the one who was at fault today (x4)

I wanted to fuck with you,
Nothing else,
Because I have another one to love,
But I can't get you out of my mind,
No I can't get you out of my mind,

I wanted to fuck with you,
Nothing else,
Because I have another one to love,
But I can't get you out of my mind,
No I can't get you out of my mind,

I know you want me baby
I know you want me baby
I know you want me baby

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019