A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mozzik - Kejt E Din


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/09/2010

2010-09-18T14:03:32

Ref 2x
Sun e boni si na
sun e knoni si na
kejt e din kush jena na, na-na-na-na (Let's go)
endesh ka`h weq kur mblidhesh
studentat nuk mshilen,
krejt femnat dridhen dridhen dridhen
krejt tripat nihen nihen

e merzieen po shihen qajo mu um pengon
punt permas um lihen kshtu qe nuk e lo menen e madhe jo po tmadhe e kom menen
nese do me nejt me mue at'her duhet me bo emen, shkurt majtas kthehu nmajt jasht Mozzik STOP
kqyrja asaj, tash i ndrrojna tripat e hitat, se i ndajna bashk
i kena bitat e bitat e tjert i lajna jasht,qa, duni me dit
une kthena ty ta jap, qe ty tpelqejna na ksaj here ta thom prap
'dokesh nice ' amo shtyu pak ma larg, nivelin rrite pak se t'njoh si pornostar, jo skom ide ,sun pe gjoj kush osht, rrymeen nalt, edhe pse nuk jena ant jena ground ma tnejshem sun gjen e di qe jom on top prej atyne qe tpelqejn

Ref 2x
Sun e boni si na
sun e knoni si na
kejt e din kush jena na, na-na-na-na
endesh ka`h weq kur mblidhesh
studentat nuk mshilen krejt femnat dridhen dridhen
krejt tripat nihen nihen


Lyrics submited by  Anhela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019