A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mozzik - Rujum Zot


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2011

2011-07-13T09:49:30

Une thom npunt e mija sem perziher as vetja/
masi spaska ven dashnia at'her let bon urrejtja/
E dhash dashnin ntona ant deri sa kejt e shkepa/
At'her kur mvyti perkrahja kerkun se gjeta/
I qela syt e filla jeten e pash qe se kom kerkon/
e pata larg tmirin e afer ato qe em bon dom/
Zoti o kam denon respektin jau dhash ma keni ter
e pata konopin ngjep e prita per mem vjerr/
U largova me koh e kuptova me koh
ta rreh shpinen me ta lyp venin me ta ngul PO/
Plag e ron qe peshon ron e lshon jak/
e jap jeten besom veq mos me kon me ta prap/
Bona hop me koh nuk eca ma shpejt se koha/
e kqyra veten fell e kuptova qe ndrrova/
Qendrova si burr momentet mat fshtira t'jetes/
UN SJOM REALIST PO JOM NER LIKUR TVERTETES/

ref:2
STIL REAL MAN SE BOHET MIR MAN/
EDHE NESE KURR S'BAHET TI TI JETO MAN/
JETA KA VLER MAN SO LIVE YOUR LIFE MAN/
VEQ BONU REAL E KEJT KEJT I MRRIN MAN/

E kqyri qiellin man tutna mos yjet pom ikin/
nuk frigona prej tyne se gjithmon jom me mozikin/
Deri frymen e mramt deri nfundin shikim/
tu kacafyt me jet prej saj tu e lyp 1 pshtim/
Si me kon i vetum en ket bot pa as 1 post tvertet/
per me kthy kohen mbrapa e jap edhe 1 jet/
Me pas tjeter jet un kisha jetu tjeter un/
Jom njeri gjall po si me kon i vdekun/
Jeta kem qeli kurgjo free kejt mshel/
gabimet jon ato qe trunin ma kan kfjell/
Dit per dit njejt kurgjo nuk po ndryshon/
gabimet falen po harrohen dikur e kupton/
Qe i bjen pishmon per qdo gabim qe e bon/
Nihesh keq kur e bon edhe aj sen ton jeten t'kushton/
Fjala mrena o kam vran e mozi mo sun e man/
I thom zotit let um run qe mos ta merzis at man/

ref:2
STIL REAL MAN SE BOHET MIR MAN/
EDHE NESE KURR S'BAHET TI TI JETO MAN/
JETA KA VLER MAN SO LIVE YOUR LIFE MAN/
VEQ BONU REAL E KEJT KEJT I MRRIN MAN/


Lyrics submited by  blerttaaaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019