A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mozzik - U Cant Stop Me


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/11/2012

2012-11-20T01:18:21

Qe vi pa prit vi ti kallzoj aftsit /
Une jom lind babo per hip hop jom lind /
Smunesh me shit nuk bon me shit /
Muj met zhagit sahere hi me repit / HEJ
E din ti une vet jom tjeter mledhi kejt edhe bimi n'veper /
Une po vi une e bi ket qimnone kryeveper /
Mozzi flow i tepert amo veshi yt prap e don /
Mozi osht i vjeter i vjeter me gramafon /Ha
Ty nuk ta don se ti sun e bon se kshtut e bojn veq mozikat /
Mos lsho mrrola a po kupton skeni dallim ju me barbikat /
Jau idhi kllikat e tripat e thikat jeni jasht /
jau fiki dritat ktyne tipav qe jon bo bashk /
Menojn qe kan sukses un e kom e thom une nuk pres /
qa thom fjal fjal maj amo nuk fjal une nuk ngjes /
Un sjom gangster prap mes aj djali i urt /
Ko me kon ma nalt se ju deri sat tem punojn durt /

Mozi po vjen what a fuck haters /
Kyqna en beat si me kon rollingpapers /
Dritat ju fiken e kom liriken e ringjalli biten /
Thirrum psikopat se gjith e smuj biten / Fjuuuu
Tripat e mozit en tripa bojn tripa per tripa (tipa)
triollat i kom thika per tipa qe shiten vipa /
Un jom kerr ti je bicikell une leter ti fasikell /
reperat jon bo si mi pi kapi si me kon EAGLE (igell)
Shuni se sdini ksi sene un vi boj qesi sene /
Mos u kapni per temin done me dit kejt ju sun ma nxini venin /
Sun boni ju biznis se mozi osht shum bizzi ju bitchiz /
Mos u shitni riches se jeni tflliqez /
I thuni vetit NIGGA qe merre 1 middle finger NIGGA /
im white boy kur tem she hiqmu prej rruges nigga /
Sjom i varun prej klimev n'youtubee /
Mofaaaaaaka smirrna me juve /


Lyrics submited by  blerttaaaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019