A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mozzik - Look At Me Now


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2012

2012-03-26T22:35:20

Secili jena the boss pina rabi e jo boss /
Nese repi osht humor une e luj shum mir ket shtoss /
i do it 4 my 4 my city jau lshoj sinjalin /
Varesh prej meje si per her tpar kur e ngre mallin /
Bllondat i kallim njerzt e mi gabimet s'falin /
Shum ma moti lluzer ty ta kom dit fallin /
E lo repin at'her kur me kry e rroki ballin /
Im all in nuk tnguci veq pse ta gjej hallin /
Em she rruges tu bo rep em she kado tu bo rep/
qdoo qeliz mue pom flet repiti qysh en pubertet/
Nuk jom star man po vizzlloj mas shumti prej t'rive /
Welcome to my hood ki respekt edhe prej t'zive /

Munesh me na pa ti kado ooooo /
biten e kom pikadoo oooooo /
Po quditna qa doooo oooo /
dil jasht se ti ti ti nuk je n'to/
Look at me now t'kom lon shum mbrapa/
itsyoungrapper une skom nevoj per kllapa/
Harro jom shum harro jaro ti shum po harro /
Ruju se po sharro tani sun nxirresh jaroo /
Its mozzik aka tenka rusittt /
Nxerrni rakat se spo keni dallim ju prej pussit/
Nuk voziti BMW po sa vlej nuk ki idee /
Ti ki talent po talentin s'din me shpre/
A t'kujtona n2010 pa fjal je met /
Ti bon rep prej 2000 amo n'2000 je met /HA
Se keni ftyren per me bo Money ju gangsta funny /
Terri sju ze rrugve se ju bertet mami /
Nuk shkojna n'high school na jena high n'school/
Shum gangstera n'reptur shum gangstera n'testatur/


Lyrics submited by  aLii006
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019