A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Mozzik - Kanceri


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  139

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/10/2016

2016-10-14T18:24:38

Song from the album:

"The Best Of"


Zot shokun ma Mori kanceri nanen ma mori kanceri baben ma mori kanceri motren ma mori kanceri x4
Zot krejt njerzt n'ket bot homie nuk jon krejt t'lumtur
Dikush dikon e dikon dikush e ka t'humbur shum shum e shum njeri qe i kom dasht mi mur kanceri
A thu PSE Zot?
A ndoshta pi don ma shum se na ktu posht
Se nime e di qe je meshirplot mungesa e njerzve zemren ma Ftoft.
Pasha memedheun shum e shoki sot pe han dheun
Zot ko me dek at'her PSE kom le un?
Babi i 1 shoku ka vdek dehun se jeta e lodhi e n'paqe inshalla po prehet
N'xhami ose N'kish nuk ka lidhje I pash 2 tipa tu u lut per zgjidhje perendi e gzune mos naj merr motren n'bot t'amshune
Lenaj zemrat e gzune ...
Se shum e re ... sun rrin mbi re ... se e re osht .. shum e re osht
Amo Amo smujta spot vetke qysh pot gjetke pot njeke
shum e seni pot djeg'ke shum e seni pot vjerrke amo Amo smuja spot vetke qysh pot gjetke pot hjeke shum e seni pot djeg'ke shum sene pot vjerrke
Zot shokin ma mori kanceri nanen ma mori kanceri baben ma mori kanceri motren ma mori kanceri x4
Zot e 1 shok i jemi e ka myt veten bro se pare nuk pat operim nanen e vet me bo
Parameno qfar Tripi? Sa fell hin tipi? Kur o qeshtje prindi kalon kufini e Vllau i tij prej kti seni u tut e drogav u fut e boni mut per 2 vjet ra n'tabut sa keq po nina Zot ku o meshira shum e njerit i duhet ndihma shum e njerit ju ndal fryma
Prej qkahit ka vdek ka dek prej kancerit
Pr qkahit Shkoj Shkoj prej kancerit
Kush na ndau prej tij na ndau kanceri
Kush pi merr njerzt pi merr kanceri
PREJ QKAHIT KA DEK KA DEK PREJ KANCERIT
KUSH NA NDAU NA NDAU KANCERI

Kush pi merr njerzt pi merr kanceri x2
Zot shokun na mori kanceri nanen ma mori kanceri baben ma mori kanceri motren ma mori kanceri x2

Hey hey PSE po rrin merzitshum tregom? Hiqu prej lotit. Ket smundje e bonen njerzit
Nuk erdhi prej zotit.
Ska lidhje qe s'ki flok njerzit njerzt sot perqef pi hjekin
Njerzt jetojn gjat edhe nese kan kancerin
A e din PSE? Osht fuqia e mendjes ajo qe ja ndrron komplet gjendjen
Jeta gjith naj prek qendren
Po ti je i fort Sja vnon vemendjen edhe nese pak jete ty t'kan met
Qoe kryt Perpjet se pa pas sen njerzit jon tu DEK
A pe she krejt n'Zot jena mbeshtet Jena Mbshtet
Per hater temin fillo me buzqesh
Mir po dokesh mir je vesh sot me vdek ke vdek tu u ndesh
Me 1 sen qe shum jena ka zbeh
Qohu n kom tregoj botes prej kancerit ti nuk lodhesh x2


Lyrics submited by  fb31731e-Cards (1)

2018-07-17 17:23:13
Qohu n kom
tregoj botes
prej kancerit
ti nuk lodhesh

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019