A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mozzik - Me Hile


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  460

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/01/2017

2017-01-20T16:59:03

Këngë e albumit:

"The Best Of"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


Refreni (x2)
Se ma bone shum me hile, hile
Ti mac e zez zemren ma grithe
Qishtu nuk t'ka hije, hije
Zemra mu ka ftof tu nejt vec n'hije

Aa, krejt qe t'i fala e t'i dhash
Shtini gishtat, vjell, qiti jasht
S'e meriton ni djal si un
Mu ka dukt pak dita, nata, t'kam dasht edhe n'gjum
Sa m'vran n'kyt mnyr ma mir futma mu plum
Say, shimi shimi pllum, vet e ke ba tum mas teje une kom bo shum,
Hajt, ndjenjat, gati dulen prej goje
N'ket zemer t'pa sigurt vec ti ke ba roje

x2
S'po di ka m'ja majt,
A mu kthy me t'shajt,
A me t'marr me t'majt
Sa shum t'kom dasht hala s'pe din, hala s'pe din jo hala nuk pe din

Refreni (x2)
Se ma bone shum me hile, hile
Ti mac e zez zemren ma grithe
Qishtu nuk t'ka hije, hije
Zemra mu ka ftof tu nejt vec n'hije

Nese dashnia polici osht e ti n'to ki shum post shtinem n'burg yeah yeah shtinem n'burg yeah
Se ndjenjat mi ke cu posht e ky sen hic nuk o shtos, shtinem n'burg yeah yeah shtinem n'burg yeah
Fjal lapsi qe zemra s'mun mi qet si prej kapsi
Kur po t'shoh me tjer du me m'kap kolapsi
Kur po t'shoh n'club tu e pi chunky-n du me m'kap infrakti, du me m'kap infrakti

Menova qe t'i dhash kushtet
Nuk menova qe ti sot po m'del bushter
Lem rahat, noshta ma mir ik larg
S'mun me lujt loja me mu se une s'jom papak

Sa menova qe t'i ofrova kushtet
Nuk menova qe ti sot po m'del bushter
Lem rahat, noshta ma mir ik larg
S'mun me lujt loja me mu se une s'jom papak

x2
T'lutna mos m'le,le,le
Se qikjo po m'dhem,dhem,dhem
S'muna un pa ty,ty,ty
Mos m'thuj u kry,ry,ry

Refreni (x2)
Se ma bone shum me hile, hile
Ti mac e zez zemren ma grithe
Qishtu nuk t'ka hije, hije
Zemra mu ka ftof tu nejt vec n'hije


Ky tekst u dërgua nga  Binnaa   imbebeKartolina (4)

2019-05-21 10:45:36
Nëse dashnia polici osht
E ti n'to ki shum post
Shtinëm n'burg, yeah
Shtinëm n'burg, yeah
U krijua nga Dana 2017-12-12 14:17:04
T'lutna mos m'le, le, le
Se qikjo po m'dhem, dhem, dhem
S'muna un pa ty, ty, ty
Mos m'thuj u kry, ry, ry
U krijua nga Odi 2017-11-12 19:15:32
Menova qe ti dhash kushtet
Nuk menova qe ti sot pom del bushter
Lem rahat ndoshta ma mir ik large
'mun me lujt loja me mu se une sjom papak
U krijua nga Odi 2017-11-12 19:08:13
Pse ma bone shum me hile hile
Ti mace e zez zemren ma grithe
Qishtu nuk t'ka hije hije
Zemra mu ka ftof tu nejt vec n'hije

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019