A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mozzik - Xhelozia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  566

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2017

2017-08-02T14:37:01

Këngë e albumit:

"The Best Of"
(2x)
So tu na lon xhelozia
S'ka mo sene t'kqija
Was ist passiert mit dir

(2x)
So tu na lon xhelozia
Xhelo, xhelozia
Xhelo, xhelozia

REF.(4x)
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi

Kush t'prek si une
Kush t'puth si une
Kush t'run si une
Kush t'fol si une
Kush t'kqyr si une
Kush t'ngon si une
Kush t'vozit si une
Hajt thuje

(2x)
Hey, m'doket pe tepron pak
Po m'provokon pak
Po xhelozon pak
Ajt thirrem n'telefon pak

Ku me gjet si ty
Jom msu keq me ty
S'du keq me ty
Me ty s'du mu kry
Me ty du me pi
Me ty du me thy
Ty t'gici n'vesh
Ty t'gici n'sy

Une po du me pi
mu ngom mu
Se pa mu pernime je shkatrru
Edhe lot krejt tu kan harxhu
Mu mbshtet n'krah temin je msu, s'mun i mshel syt pa mu

REF. (4x)
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi

Mu perla mu sha e kena shum leht
Pe kap telefonin pe perplas shpejt
Mo, mo, mo se qikjo po m'vret
Ti je veq njo nuk t'ndrroj me njezet

(2x)
Everytime, everytime
Kur m'ki larg
Don me m'pa me face time

(2x)
Shum t'ri amo
Dashni amo
Kjo xhelozi hiq mir s'shkon mrenaa
Po m'qudit amo
Po m'merzit nano
Jom i pit edhe shum po shprehnaa

(4x)
Byl-byl byl-byl e thirri bylbyl
Qdo nat m'flen n'brryl tem

REF.(4x)
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi


Ky tekst u dërgua nga  MyradShala19980   imbebeKartolina (8)

2018-12-08 15:08:02
U krijua nga selina 2018-06-25 11:25:14
Kush t'prek si une
Kush t'puth si une
Kush t'run si une
Kush t'fol si une
Kush t'kqyr si une
Hajt thuje
2018-03-29 09:19:20
So tu na lon xhelozia
S'ka mo sene t'kqija
Was ist passiert mit dir
U krijua nga Mozzik 2018-02-20 08:51:13
Hey, m’doket pe tepron pak
Po m’provokon pak
Po xhelozon pak
Ajt thirrem n’telefon pak
2018-01-29 20:26:48
So tu na lon xhelozia
Xhelo, xhelozia
Xhelo, xhelozia
2018-01-21 19:21:44
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi
Xhelo, xhelo, xhelo, xhelozi
U krijua nga luka 2017-12-09 09:15:46
Shum t'ri amo
Dashni amo
Kjo xhelozi hiq s'pi shkon mrenaa
Po m'qudit amo
Po m'merzit nano
Jom i bind edhe shum po shprehnaa
2017-11-09 16:38:29
Everytime,everytime
Kur m'ki larg
Don m'pa me face time

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019