Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27Ich weiß, du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby

Mein' Hand auf dei'm Arsch, passt gut, ja so Du bist so schön, wie gemalt – Picasso
Oh, na-no, na-no, komm mit mir, wir gehen shoppen in Milano (In Milano)
In Milano (In Milano)
Ich kauf dir deine Alexander McQueens, geb dir alle meine Spotify-Streams
Mozzik erfüllt deine Dreams, im Privatjet bis Berlin

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null
Full, full, full, full, full, full, full

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null

Ich weiß, du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby

(Uh, Baby, Baby, Baby)
(Uh, Baby, Baby, Baby)

Duffle – Dior, dein Duft ist so
Flieg nach New York Kauf Louis Vuitton nur für dich
Du bist crazy wie du tanzt
Dein Ass macht bam, bam, bam
Du bringst mich um mein' Verstand
Wie Rihanna und bam, bam
Baby, küss mich, wie war dein Name nochmal?
Sag mir, bist du in? Gib mir Signal
Bin brutal, gebe Gas voll
Mit Deutschrap geh ich jetzt Gold
Mama und Papa sind beide stolz
Mein Steuerberater zeigt meine Fendi-Bag

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null
Full, full, full, full, full, full, full

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null

Ich weiß, du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby

Du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby.
Unë e di, ju e dini, unë jam vetëm shaka me ju
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, bebe

Dora ime në gomarin tuaj përshtatet mirë, po ju jeni aq e bukur sa pikturuar - Picasso
Oh, na-jo, na-jo, ejani me mua, ne bëjmë pazar në Milano (Në Milano)
Në Milano (Në Milano)
Unë do t'ju blej Alexander McQueens tuaj, do t'ju jap të gjitha rrjedhjet e mia Spotify
Mozzik përmbush ëndrrat e tua, në një avion privat për në Berlin

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero
E plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero

Unë e di, ju e dini, unë jam vetëm shaka me ju
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, bebe

(Uh, bebe, bebe, bebe)
(Uh, bebe, bebe, bebe)

Duffle - Dior, aroma juaj është e tillë
Fluturoni për në New York Bleni Louis Vuitton vetëm për ju
Ju jeni çmendur ndërsa vallëzoni
Aksi juaj bën bam, bam, bam
Ti po më vret
Si Rihanna dhe bam, bam
Foshnja më puth, si ishte emri yt përsëri?
Më thuaj a je brenda Më jep një sinjal
Unë jam brutal, shkoj me mbytje të plotë
Me Deutschrap do të ar tani
Mami dhe babi janë të dy krenarë
Kontabilisti im tregon çantën time të Fendi

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero
E plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero

Unë e di, ju e dini, unë jam vetëm shaka me ju
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, foshnjë

Ti e di që po tallem me ty
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, bebe
Mozzik
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2020
Teksti: Mozzik
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: RZON


Mozzik - Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mozzik:


Komente 0