Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Mr.Don - Malli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2016

2016-07-31T15:00:02+00:00

Muzika:

Mixey

Teksti:

Mr.Don

Video Produksioni:

Pinkmoon CreativeKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli" kënduar nga Mr.Don.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr.Don i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kida - Malli

[REF.:]
Ka me t'marre malli, ai-ah
Ka me t’marre malli me m'pa
Ka me t'marre malli, ai-ah
Ka me t’marre malli me m'pa

Lem ta kallxoj ni sekret,
Pa ty koka ma let
Se prap gabimi yt që mle.

E gjumi a o tu t'nxon
A po rrin qut natën von
Tu i menu fjalt që i the?

Qka ke dasht kena bo,
Edhe krejt t'i kom dhon
Po prap se prap ti larg ikee
Pse ti fajin pe mbron
Ti nuk e pranon
Po harron dashnin s'mun me ble.

Ref:
Ka me t'marr malli ai-ah
Ka me t'marr malli me m'pa
Ka me t'marr malli ai -ah
Ka me t'marr malli me m'pa

Mi ke dhon 100 arsy
Me ta mshel zemrën me dry
Do mos me pas ven mo për ty

Veq ni here je bo fake
Hajt kallxom a ja ka vlejt
Me hup diqka që s'mun me ble

Ma lovah lovah lovah
Ma lovah lovah lovah
Me kohën shkoj gjithçka që për mu ke

Po t'thom
Ma lovah lovah lovah
Ma lovah lovah lovah
Te asni foto e jemja mo nuk je

Qka ke dasht kena bo,
Edhe krejt t'i kom dhon
Po prap se prap ti larg ike
Se ti fajin pe mbron
Ti nuk e pranon
Po harron dashnin s'mun me ble.

Ref:
Ka me t'marr malli ai-ah
Ka me t'marr malli me m'pa
Ka me t'marr malli ai -ah
Ka me t'marr malli ne m'pa.

Ami Ceka - Malli

Zemer ti e din shum mir
Se un nuk nali
Ket dashni qe kam per ty
Krejta ti fali

Po lun si djall jo nuk esht normal
Jojojojo nuk esht normal
Po lun si djall jo nuk esht normal 2x
Jojojojo nuk esht normal

A ka me tmarr malli malli ee
A ka me tmarr malli malli ee
A ka me tmarr malli per djali I keq

Azy - Malli

Ref (2X)
Per ty kom munges,
oh sa shum kam mall

Malli me ka marr,
dua te shoh ne gjdo qast

Malli sa shum me ka marr
Malli me ka marr.

Verse (Full)

Kem pas plane t'mdhaja
Per me kon na gjith bashk
E dojshim njani tjetrin
Pse jem n'distanc tash

Per ty kom kom munges
Spo di qysh me t'gjet
T'kom pas sikur plumbin
E ti fluturove shpejt

Prej zemres gjith m'kan dal
Fjalt qe ty ti thash
Veq me t'pas ty ngat,
Me ty me ec gjdo hap

Skom dasht kurr me t'lendu
T'pritsha sikur vjeshta
A e din se veq per ty
Sot i nxjerra kta rreshta

Se di as vet sa t'kom dasht
Nashta najher vet t'kom lon..
Nashta najher t'kom lendu
Ama pa qellim o kon..

Spo di qa me thon veq,
Teper po mungon..
Se di a po m'kupton,
Trregom baby a e'm don

Spe du Vetmin
Spo du me'm shoqnu rakia
Spe du merzin
Te ti osht lumturia

T'kom cop t'zemres
Qata pa ty nuk kompletona
E di ka shum dashni
Ama s'njoh si e jonja
----------------------
Hook (2x)
Per ty kom munges,
oh sa shum kam mall

Malli me ka marr,
dua te shoh ne gjdo qast

Malli sa shum me ka marr
Malli me ka marr

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Mr.Don:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet