Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mr Elvis - Vajzat Shqiptare 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat Shqiptare 2".
3. Video është e këngës "Vajzat Shqiptare 2", por nuk këndohet nga Mr Elvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mr Elvis - Vajzat Shqiptare 2 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Mr Elvis

Komente

Asnjë Koment

08/05/2020

2020-05-08T17:17:29+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajzat Shqiptare 2" kënduar nga Mr Elvis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 19 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
19

DËRGO TEKSTIN

Teksti: Mr Elvis
Muzika: Dj D Nice
Recording Studio: Nice Studio
Më Shumë Këngë Nga Mr Elvis:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë