Official Video

Mr Rez - Inna Di Dance (Remix)  (Feat. Vesa Luma & Big Basta)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2016

2016-09-21T19:00:07

Featuring

Vesa Luma

Featuring

Big BastaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inna Di Dance (Remix)" kënduar nga Mr Rez.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr Rez i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mr Rez: