Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mr.Trimi - Degjenerimi  (Feat. Mc Duja, Taste 2 & Chika)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2012

2012-03-09T18:55:49

Featuring

Chika

Featuring

Mc Duja

Featuring

Taste 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Degjenerimi" kënduar nga Mr.Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr.Trimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mr.Trimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet