A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mr X - Anonim


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2019

2019-06-09T18:00:04


Sorry, this song lyrics is not yet available "Anonim" sung by Mr X.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Anonim".
The music video from Mr X attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Endrita Bllaca - Anonim

Tani e ka humbur
Kuptimin qdo fjale
S'ka "faleminderit"
Nuk ka as "me fal"

Nisem me buzeqeshje,
Mbaruam me grinje
Pse ti dashnine tone
E ktheve ne dhimbje

Ref.
Anonim le te mbesin emrat
Dashurin le ta ruajne zemrat
Anonim le t'jete ai takim
Le t'jete qdo kujtim
Anonim

Tani po mungojne
Fjalet me te mira
E midis dy zemrash
Mbet veq "lamtumira"

I panjohur ti
E panjohur une
Qdo gje perveq dhimbjes
Per ne mori fund

Ref.
Anonim le te mbesin emrat
Dashurin le ta ruajne zemrat
Anonim le t'jete ai takim
Le t'jete qdo kujtim
Anonim

Erinda Neziri - Anonim

Nuk mund unë të thirrja dot,
Se zëri kishte ikur larg...
Nuk munda unë të thoja sot:
Të lutem prit dhe pak...

Nuk munda dot të thoja emrin,
Nuk munda dot të shihja në sy..
Me duket sikur ti nuk e di,
Dikush jeton për ty..

E ndjej çdo hap,çdo lëvizje që bën ti..
pranë teje jam ekzistoj po ti se di..
Unë do të mbetem anonim,
do të mbetem dhe më gjatë!
Do të mbetem dashuri,
këdo të kesh në krahë!
Unë do të mbetem, do të mbetem
përgjithmonë një shpirt i vrarë,
nuk do mundem dot jo...
të jem njësoj si më parë!

Nuk munda të fajësoj dikë,
se heshtja faj nuk ka,
vjen këtu dhe më takon,
më thotë për ty këtu unë jam!
Nuk munda dot të thoja emrin,
nuk munda dot të shihja në sy,
më duket sikur ti nuk e di,
dikush jeton për ty!

E ndjej çdo hap,
çdo lëvizje që bën ti,
pranë teje jam,
ekzistoj po ti s'e di.
Unë do të mbetem anonim,
do të mbetem dhe më gjatë,
do të mbetem dashuri,
këdo të kesh në krahë!

Unë do të mbetem, do të mbetem,
përgjithmonë një shpirt i vrarë,
nuk do mundem dot jo,
të jem njësoj si më parë...

Elvana Gjata - Anonim

Nuk mund unë të thirrja dot,
Se zëri kishte ikur larg...
Nuk munda unë të thoja sot:
Të lutem prit dhe pak...

Nuk munda dot të thoja emrin,
Nuk munda dot të shihja në sy..
Me duket sikur ti nuk e di,
Dikush jeton për ty..

E ndjej çdo hap,çdo lëvizje që bën ti..
pranë teje jam ekzistoj po ti se di..
Unë do të mbetem anonim,
do të mbetem dhe më gjatë!
Do të mbetem dashuri,
këdo të kesh në krahë!
Unë do të mbetem, do të mbetem
përgjithmonë një shpirt i vrarë,
nuk do mundem dot jo...
të jem njësoj si më parë!

Nuk munda të fajësoj dikë,
se heshtja faj nuk ka,
vjen këtu dhe më takon,
më thotë për ty këtu unë jam!
Nuk munda dot të thoja emrin,
nuk munda dot të shihja në sy,
më duket sikur ti nuk e di,
dikush jeton për ty!

E ndjej çdo hap,
çdo lëvizje që bën ti,
pranë teje jam,
ekzistoj po ti s'e di.
Unë do të mbetem anonim,
do të mbetem dhe më gjatë,
do të mbetem dashuri,
këdo të kesh në krahë!

Unë do të mbetem, do të mbetem,
përgjithmonë një shpirt i vrarë,
nuk do mundem dot jo,
të jem njësoj si më parë...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019