Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mthirrin Demokrat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Gentian Gjonaj
BIOGRAFIA: Mthirrin Demokrat është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Gusht 2015, Mthirrin Demokrat publikon videoklipin "E Drama", në bashkëpunim me Amario....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Izzy

Don M1no

Sllimi

Albotoxic

White Devil

Kamikazo

Dashoni

A Link

MMG Babloki

Ego

Tags: Mthirrin Demokrat, Gentian Gjonaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet