Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Muharrem Ahmeti - Ndahet Zemra Ne Dy Pjese  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2008

2008-09-25T06:09:24Naj naj naj naj naj naj naj naj
keshtu e qajm nje dashuri
njeri tjetrin si besojm
kështu e qajm nje dashuri
njeri tjetrin si besojm
kjo esht vetem nje tradhti
sec mu desht me i thon dashni
kjo esht vetem nje tradhti
sec mu desht me i thon dashni

(refreni)(2x)
ndahet zemra ne dy pjes
njera qan dhe tjetra vdes
ndalu pak me u mendu
veshtir sot kujt me i besu

as i lumtur as rehat
ne dashuri kaq i pa fat
kam gabu qe te kam dashunu
jo jo nuk shkon me zor
kam gabu qe te kam dashnu

(refreni)(2x)
ndahet zemra ne dy pjes
njera qan dhe tjetra vdes
ndalu pak me u mendu
veshtir sot kujt me i besu


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet