Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Beqarin Qaje Me Lot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqarin Qaje Me Lot".
3. Video është e këngës "Beqarin Qaje Me Lot", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Beqarin Qaje Me Lot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 6)"

Këngë e albumit:

"Mihone"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Qenka mbledhur gjith krushija
por si lumi shkon rakia
shkon rakia got më got
beqanin qaje me lot (2)

-refreni-
Nuse me fustan te bardh
lum për qunin që e ke mar
se i ka shokët e rall
është ma i miri në mahall (2)

II
Ti o qun o gush pëllumbi
sa lezet te ka kustumi
thuj ti qunin ku e ki ble
qe ta blejm edhe ne (2)

-refreni-
Nuse me fustan te bardh
lum për qunin që e ke mar
se i ka shokët e rall
është ma i miri në mahall (2)

III
O sa shum te ka lezet
trashegime mot e jetë
thell nga zemra ju uroj
këngë e valle mos t'pushojn

-refreni- (2)


Ky tekst u dërgua nga Reshi
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet