Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muharrem Ahmeti - E Zeza Nene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Zeza Nene".
3. Video është e këngës "E Zeza Nene", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - E Zeza Nene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

15/10/2008

2008-10-15T05:42:16+00:00e moj e zeza nan dicka me te kallzue e mu shkurtu nafaka qysh pra me jetue. E moj e zeza naaan dicka me te kallzuuue e mu shkurtu nafaka qysh pra me jetue, e njemi te zeza nan mu me kan ranue e ciken qe kam dasht ooo syt mi ka qorue 2X.
eh kadal dal nket venooo o cja nisaaa me knuue o cja nisa me knue tan gostivarin shokooo du me disponueee o sonte ne ket venoo o po na shkon rinia ncat ven me u zatet oj nonoj me u zatet ih lumi un o hajde o haj ku ka qillue o haj ku kam qilllue oooo shina naj naran naj naj naj naj nnnnnnnnnnrnrnrn.


Ky tekst u dërgua nga Gostivar Boy
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet