Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Muharrem Ahmeti - Ketu Mbaron Per Ne Te Dy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Fejesa"

Këngë e albumit:

"Eja Eja"
2'Më dy zemra si një shpirti
bashke jetuam nate
dhe ditë

.........................
Se kam diti se lotë kam
më derdhur se kam diti
ke më lendu
ne ketë jete pa ty nuk jeto dot

[Ref..] 2. Kethu ti tek unë zemra mua po më vuan
kethu ti tek unë të lutem unë ty mos më lere ne vetemi se unë vuaj për ty

.............................................
2Më dy zemra si një shpirti
bashke jetuam nate
dhe ditë

.........................
Se kam diti se lotë kam
më derdhur se kam diti
ke më lendu
ne ketë jete pa ty nuk jeto dot
..................................
[Ref..] 2. Kethu ti tek unë zemra mua po më vuan
kethu ti tek unë të lutem unë ty mos më lere ne vetemi se unë vuaj për ty


Ky tekst u dërgua nga Elbijan
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet