Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Ngoni Shoke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngoni Shoke".
3. Video është e këngës "Ngoni Shoke", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Ngoni Shoke  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vetem Harem"

Komente

Asnjë Koment

03/07/2010

2010-07-03T12:49:39+00:00mos kujtoni shok se mu ka marr zani e po ju knoj lej si majkell xheksoni ellaa)2x aaa alellelj leljeejj llej zemra po me qan e ella alelljeleljejeje zemra po me qan e .
pse ju qani shok ju knoj nanen time a jo me ka non po rritem me mendime aleljejej lleelelelelelelle zemra po me qane e allaelleejejejelellele zemra po em qan ee jeleeeeeejellllllllllllllllllll lelelelelele i knoj xhejos me vullnet i knoj motrat me vullnet si nga adelajda kur mos i harruan zotit lejelejjelejeje opa ella ellaa ella ellaa eeealelel lej lejj lejj zemra po me qan)2x


Ky tekst u dërgua nga  loqka
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet