Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Super Star (Feat. Ilda & Emiljano)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Lujm me tallavaaaa...2x

Ilda:
Sa her qe bjen nje yll
eshte super star
sa her kengen mbi kenge
ti e ban zjarr
dhe duart lart ne qjell
muziken ndjej
pak me shum volum dj
dua te kercej

Muharremi:..2x
Ne ku dojna zjarr e bojn
na thon SUPER STAR
e çka bojna se tregojna
Lujm me TALLAVA

Emiljano:
Dihet super star un jam
veç me yje cdo dit rri
tangallekshi prezantohen
me siguri un e din
nese çon kryet ti nalt
edhe mundesh me na pa
jan tre yje qe ndriçojn
ne nje keng me tallava
Pa kufjit zemer ni pound
Muharremi tallava
kur e bojm, e bojm vullkan
jo si habit ktu nuk ka
luj e kce se ndryshe s'ban
Ilda jet ti super star
Ervin Gonxhi ben veç hite
NUMER 1 NE TALLAVA

Lujm me tallava....2x

Ilda:
Sa her qe bjen nje yll
eshte super star
sa her kengen mbi kenge
ti e ban zjarr
dhe duart lart ne qjell
muziken ndjej
pak me shum volum DJ
dua te kercej

Muharremi:..4x
Ne ku dojna zjarr e bojn
na thon SUPER STAR
e çka bojna se tregojna
Lujm me TALLAVA

an MAX PRODUCTION video...egi


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiMuharrem Ahmeti
Featuring: Ilda Merkuri & Pa Kufijt
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/05/2012
Editing & Color Grading: Sami Leka


Muharrem Ahmeti - Super Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Super Star".
3. Video është e këngës "Super Star", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0