Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Jetë Moj Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5

Me ka marrur malli me ka ik merzia qe sa vite o non nuk kam ardh te shpia
Me ka marrur malli me ka ik merzia qe sa vite o non nuk kam ardh te shpia

Jet moj jet gurbeti me ka tret ditet me te mira hajde me u fut nsiklet
Jet moj jet gurbeti me ka tret ditet me te mira hajde me u fut nsiklet

Shkojn e vijn kto dit qka ti baj un mallit flak po i digjet zemra oj nan gurbetqarit
Shkojn e vijn kto dit qka ti baj un mallit flak po i digjet zemra oj nan gurbetqarit

Jetmoj jet gurbeti me ka tret ditet me te mira hajde me u fut nsiklet
Jet moj jet gurbeti me ka tret ditet me te mira hajde me u fut nsiklet

Jet moj jet gurbeti me ka tret ditet me te mira hajde me u fut nsiklet
Jet moj jet gurbeti me ka tret ditet me te mira hajde me u fut nsiklet


Ky tekst u dërgua nga  labinot

Murat Gjoniku - Jetë Moj Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetë Moj Jetë".
3. Video është e këngës "Jetë Moj Jetë", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 0