Musli Musliu (Ilahi)
Musli Musliu (Ilahi)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Musli Musliu (Ilahi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 29 Nëntor 2019, Musli Musliu publikon videoklipin "Emri Muhamed". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Më datë 22 Tetor 2019, Musli Musliu publikon videoklipin "Ezani I Pambaruar". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films. Më datë 12 Mars 2021, Musli Musliu & Arben Emini publikojnë videoklipin "Gurbetcari Pa Nane". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0