A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mustafa Ceceli - Hüsran


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2014

2014-12-23T13:00:01Yine soluyor içimde bütün çiçekler,
Başka bir baharda gülümserler.
Yorgun kalbim, yorgun hayallerim,
Direniyorlar bana hâlâ yenilmedim.

Hep bir ümit yüreğimde,
Hep aynı cesaret,
İçimden bir ses der "sabret, sabret".
Onca düşün arasında,
Yıllar ardından geriye bana kalan?

Yine hüsran
Her daim feryat figan kalbim,
Zehir olur başka hayallere kalmaz ki mecalim.
Hüsran, feryat figan kalbim
Yenilmedim o zalim görmüyor ki Yarabbim..


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019